The War On Drugs objavili novi singl Pain

Podijeli objavu

The War On Drugs će za točno tri tjedna objaviti četvrti studijski album A Deeper Understanding. Nakon prvog singla “Holding On” te pjesama skinutih s nadolazećeg albuma  album songs “Thinking of a Place” i “Strangest Thing,” TWON su danas predstavili svoj drugi službeni singl naslovljen “Pain.”

Album u Dancing Bear shopove stiže 25. Kolovoza. Nakon što lansiraju album van, The War On Drugs kreću na turneju koja će trajati nešto malo više od dva mjeseca, a uključivat će Sjevernu Ameriku I Europu. Ulaznice I sve ostale informacije možete potražiti na  www.thewarondrugs.net.

The War On Drugs’ europska turneja:
Wed. Nov. 1 – Amsterdam, NL @ AFAS Live – SOLD OUT
Thu. Nov. 2 – Amsterdam, NL @ AFAS Live – SOLD OUT
Fri. Nov. 3 – Cologne, DE @ E-Werk – SOLD OUT
Sat. Nov. 4 – Brussels, BE @ Forest National – SOLD OUT
Mon. Nov. 6 – Paris, FR @ Bataclan
Tue. Nov. 7 – Lille, FR @ L’Aeronef
Thu. Nov. 9 – Glasgow, UK @ Barrowlands
Fri. Nov. 10 – Glasgow, UK @ Barrowlands – SOLD OUT
Sun. Nov. 12 – Manchester, UK @ O2 Apollo Manchester – SOLD OUT
Mon. Nov. 13 – Manchester, UK @ O2 Apollo Manchester
Tue. Nov. 14 – London, UK @ Alexandra Palace
Wed. Nov. 15 – Portsmouth, UK @ Portsmouth Guildhall
Fri. Nov. 17 – Zurich, CH @ X-tra
Sat. Nov. 18 – Milan, IT @ Fabrique
Mon. Nov. 20 – München, DE @ Muffathalle
Tue. Nov. 21 – Hamburg, DE @ Große Freiheit 36
Wed. Nov. 22 – Berlin, DE @ Tempodrom
Fri. Nov. 24 – Oslo, NO @ Spektrum
Sat. Nov. 25 – Copenhagen, DK @ Tap 1 – SOLD OUT
Sun. Nov. 26 – Copenhagen, DK @ Tap 1
Mon. Nov. 27 – Stockholm, SE @ Annexet
Wed. Nov. 29 – Antwerp, BE @ Lotto Arena – SOLD OUT

(photo credit: Shawn Brackbill)